AndroIRC nedir

AndroIRC nedir

RowDy     04-06-20     Genel     AndroIRC nedir     79 Defa Okundu

AndroIRC nedir ?

Merhaba arkadaşlar AndroIRC nedir ? Sohbet ve chat odaları için tasarlanmış mobil bir uygulamadır. Bu uygulamanın biz kullanıcılarına sunduğu güzelliği elimden geldiği kadarıyla anlatmaya çalışacağım. Uygulamamıza buraya bıraktığım linkten ulaşabilirsiniz.  AndroIRC indir

Uygulamamız ücretsizdir arkadaşlar çok bir yer kaplayan veya sürekli güncelleme gelen bir uygulama değildir. Reklam olmayan sade ve kullanışlı bir programdır. Eski chat sohbet eden arkadaşlar bilirler mIRC programına benzetilmiş mobile göre tasarlanmış bir uygulamadır. Play store de bulabileceğiniz ücretsiz sohbet uygulamasının özelliklerinden kısaca bahsetmek istiyorum.

AndroIRC kolaylıkları

AndroIRC kolaylıkları şunlardır. Bağlı olduğunuz sunucudan hariç bir kaç sunucuya aynı anda bağlanma imkanı sunuyor. Sonrasında kopma düşme olayı olmuyor yani sizler işlerinizi yaparken kenarda duran telefonunuz ise hala kanalda bağlı kalıyor. Renkli yazma uygulamayı gece karanlık modunda kullanma girmiş olduğunuz sunucunun motd tasarımını görme gibi bir çok özelliği sizleri karşılıyor.

AndroIRC nedir ? Aynı zamanda log tutma özelliğini etkin hale getirdiğiniz de bağlı olduğunuz sunucunun kanallarını kayıt ederek geçmiş ile alakalı olan herşeye dilediğiniz zaman ulaşma şansınız doğuyor. Sohbet etmeyi yeni arkadaşlar bulmayı sizler için en kolay hale getiren bu uygulama ücretsiz sohbet sitelerine rahat bir şekilde girmeniz içindir. Web üzerinden girildiğinde bunların hiç birini yapamıyorsunuz. Bunun gibi bir çok özelliğini içerisinde barındıran bu uygulamayı sizlere daha detaylı anlatacağım.  Bir sonraki makalemiz AndroIRC kurulumu‘nda görüşmek dileği ile hoşçakalın.

stats_731" class="pvc_stats all pvc_load_by_ajax_update" data-element-id="731" style="">

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yorumlar (2 Yorum)

    AndroIRC kolaylıkları en güzel böyle anlatılırdı açık ve anlaşılır anlatımınız için teşekkür ederim yararlı bir makale olmuş emeğinize sağlık AndroIRC kullanan herkes burdan faydalanabilir. Başarılar diliyorum.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Bizi Takip Etmeyi Unutmayın!