www.askburada.net

AsK bazen

AsK bazen

RowDy     13-06-19     Genel     AsK bazen     579 Defa Okundu

Evet doğru ask bazen kaçmaktır

Koşa koşa yorulmak ask bazen dinlenmek için sığınacak bir yer aramaktır.

Dinlenip yeniden yola düşmek için sakladığın yerden çıktığında aslında hiç bir yere gidemediğini hep aynı yerde saydığını kaçtığını kurtulduğunu sanmaktır.

Evet doğru ask bazen ağlamaktır

Sebebsiz yere içine bir hüzün çöker ilk karşılaştığın ana götürür seni. Gözleri gelir aklına farkında olmadan süzülür gözyaşların yanaklarına.

Yaşarsın o anı adeta oysaki aşk bazen irkildiğinde soğuk ıssız bir gecede odan dasın dır yanlızlığın koynunda.

Evet doğru askBazen

Nefes alırsın yaşadım sanırsın ne yediğin içtiğin fayda eder. Nede gülüp eğlendiğin aşk bazen kendinle baş başa kaldığında ayrılığın gelir aklına sessiz çığlıklar yankılanır kulağında ölmeden selam verilir.

Gömülürsün cenaze namazın kılınmadan anlayacağın. Yasayan ölü olursun ha varsın dır ha yoksundur. Farkın olmaz inan geceleri yapayanlız parlayan yıldızlardan.

Tarih boyunca insanlığın en kişisel meselelerinden biridir aşk. Mutluluk da getirir acı da ama ne olursa olsun aşık olmaktan alamayız kendimizi.

Bu yüzdendir ki aşk üzerine ne sözler söylenmiş, ne romanlar ne şiirler yazılmıştır.

Günümüzde de insanlar aşklarını, duygularını sosyal medya dan aşk sözleri ile ifade ediyor. Ya aşk acılarını ya da aşık olmanın güzelliğini…

Kalp midir insana sev diyen, yoksa yalnızlık mıdır körükleyen? Sahi nedir sevmek? Bir muma ateş olmak mı, yoksa yanan ateşe dokunmak mı?

Onunla kavga etmeyi, başkasıyla gülmeye değişmem. “Yan yana” ayrı yazılır, biz hep “sımsıkı” olalım Dur ve dinle! Duyduğun her ayak sesi benim olabilir.

Çalan her zilde benim parmağım kalmıştır.Perdeleri ardına kadar kapatma belki karşı binanın çatısında sana el sallayan ben olabilirim.

Aşk bazen

Aşk bazen

c_stats_74" class="pvc_stats all pvc_load_by_ajax_update" data-element-id="74" style="">

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yorumlar (5 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Bizi Takip Etmeyi Unutmayın!