www.askburada.net

Aşk bu olsa gerek

Aşk bu olsa gerek

RowDy     05-03-20     YÜREKTEN SÖZLER     Aşk bu olsa gerek     206 Defa Okundu

Öyle seviyorum ki seni…
Hanı insan gece gökyüzüne bakar yıldızları saymaya çalışır
Sayamayınca saymayı bırakıp parıltısına kapılır.
İşte bende seni öyle seviyorum. Gözlerine dalıp gidiyorum
Öyle seviyorum ki. Bazen kendimi unutuyorum. Aşk bu olsa gerek.

Öyle seviyorum ki seni…
Anne karnında ki çocuğun tekme atışı gibi. Seni görünce yüreğim öyle bir atıyor ki sanki sen uzaktan yürüyüp geliyorsun kalbimden çıkacakmışsın gibi..

Öyle işte yar
Gecem sen gündüzüm sen varım yoğum sen. Gidemiyorum ki senden uzağa sesini duymasam korku sarar içimi. Sesinin verdiği huzuru kim verebilir ki ! sessizce iyim Desen sakinleşir yüreğim bırakır çırpınmayı. Geçer deliliğim diner fırtınam aydınlığa döner karanlık dünyam. Dedim ya aşk bu olsa gerek.

Sevgili makale okurlarım sizlere standart makale yazarak sıkmak yerine arada içimden gecen sözleri yazıp paylaşmak istedim. Değişiklikler arada olmalı hayatımıza farklılık katarak yaşamaya devam etmeliyiz iyisi ile kötüsü ile hayat devam ediyor.

Yaşadıklarımız dan ders alarak bir daha aynı şeyleri yaşamamak için bir gayret içerisinde olmalıyız. Ben duygu ve düşüncelerimi yazarak anlatmayı ve ifade etmeyi seviyorum bu şekilde içinizdeki sıkıntıyı atmakta zorlanıyorsanız sizleri de içinizdekileri yazmaya davet ediyorum.

Duygularınızı en iyi bir şekilde ifade ederek karşınız daki kişiye yansıtabilmenin en uygun yoludur yazmak. Bazen en iyi dosttur bir kalem bir kağıt sırrınızı en güzel saklayandır onlar. Dilsiz dosttur anlayana

Yürekten sözler, özlü sözler, aşk sözleri, manalı sözler, ağır sözler hepsi Askburada.net ‘de

ask bu olsa gerek
AsKBurada.Net

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Bizi Takip Etmeyi Unutmayın!