www.askburada.net

Ask Sözleri

Ask Sözleri

RowDy     29-06-19     Genel     Ask Sözleri     392 Defa Okundu

Ask şarkılarda

Evet arkadaşlar ask sözleri denilince akla gelen ilk şey? Aşık birisinin yüreğinden geçen sözleri kalem yardımı ile kâğıda dökmesidir.

Sadece bu şekilde mi yazılır söz müdür? Hepi topu hayır tabikide. Ask Sözleri Saygının olduğu her yerde aşk vardır. Kimi zaman şarkılarla anlatılır kimi zaman şiirler ile kimi zaman ask sözleri yazarak yazışarak anlatılır.

Ask şiirlerde

Bizler şarkı ve şiir ile anlatılan biçimini iyi kötü biliyoruz. Yazışarak nasıl oluyor ondan bahsetmek istiyorum. Arkadaşlık sitelerinde sadece Sohbet edilmiyor.

insanlar birbirleri ile tanışıyor eğer gerçekten duyguları ile hareket ederlerse buluşup evlilik yapan arkadaşlarımız bile vardır.

Insanların kısmetinin alın yazısının nerde ne zaman karşısına çıkacağını kimse bilemez. Bedava arkadaşlık sitelerinde olası şeyler bunlar ücretsiz sohbet sitelerinde başvuru gibi ücret ödeme gibi bi olay yoktur. Vaktiniz olduğu sürece girip sohbet,muhabbet ederek güzel zamanlar geçirebilirsiniz.

Ask her yerde

Bu anı güzelleştirmek bizlerin elinde ne aradığımızı bilmemiz gerekir. Öncelikle dost mu? Arkadaş mı? Veya evlilik yapıp mutlu olabileceğimiz birilerinimi arıyoruz.

Onu bilmemiz onun doğrultusunda hareket edip insanlarla sohbet muhabbet etmemiz en doğru olanıdır. Bu zamanda insanların en büyük sorunu güvensizlik. O güven duvarı yıkıldıktan sonra ne yaparsa yapsın hiç birşey eskisi gibi olmuyor.

Kaybetmekten çok kazanmak için çabalarsak aşk adına yazılan en güzel şarkılarda bizim şiirler de bizim aşkı temsil eden en güzel güller,papatyalar da bizim olur.

Sevdiginizin kıymet verdiğinizin gönlünü gül bahçesine çevirmek sizlerin elinde makalemizin ilk başında belirttiğimiz gibi aşkın rengi zamanı olmaz doğru insanı bulunca sahiplenmek hiç bırakmamak lazım.

Unutmayın ki kadınlar çiçektir 

Ask Sözleri

Ask Sözleri

stats_112" class="pvc_stats all pvc_load_by_ajax_update" data-element-id="112" style="">

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Bizi Takip Etmeyi Unutmayın!