www.askburada.net

Ask Yürek İster

Ask Yürek İster

RowDy     12-08-19     Genel     Ask Yürek İster     395 Defa Okundu

Ask Yürek İster

Evet arkadaşlar ask yürek ister. İnsanın yüreğine giden yoldan birisi de şiir ve güzel sözlerden geçer. Ne hissediyorsa insan onu yansıtır. Yazarken saf ve tertemiz düşünceler ile kâğıda aktarır o yüzden şiirler ve sizler güzeldir.

Her gecem bir ayrı geçiyor seninle kimi zaman özlem kimi zaman hasret kimi zaman kıskançlık çeliyor aklımı sensizlik beni düşürüyor çıkmaza bazen alıyor anlık canımı düşüncelerime hükmedemiyorum seni istiyor kalbim seni heceliyor dilim sende buluyorum kendimi öyle bir işlemişsin ki yüreğime her atışında ismini mırıldanıyor sanki sonra diyorum ki kendi kendime ulan Iyiki sevmişim seni iyikiiiii.

Yürekten kaleme geçen sözler bir başka güzeldir. Kalem ile kağıt arasındaki sohbet bir başkadır. Onların askı bitmez tükenmez. Insanlar bu dünyadan göçüp gitseler bile yazıları yıllarca nesilden nesile dolaşır. Okunur öğrenilir beğenilir paylaşılır. Kâğıt kalem böyle bir şeydir sessizliginize yol gösterir. Güzel sözler,ask sözleri,acıtan sözler,sevgi sözleri hepsi biz insanların eseridir.

Insanın yüreği ciceksepeti gibidir. Rengarenk duygularla doludur duygu yüklüdür. Ciceksepeti gibi dememdeki benzetme aslında bir çok güzel şeyleri barındırdığı için düşünceler güzel olursa yaşananlar mutluluk getirir. Sevmek öyle güzeldir ki yürek sevince bi ayrı atıyor. O gözler bir başka bakıyor sanki doğru ask insanın yüzünü güldürmekle kalmıyor gençleştiriyor. Ey ask nelere kadirsin sen. Keyifli günler.

ask yürek ister

ask yürek ister

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Bizi Takip Etmeyi Unutmayın!