www.askburada.net

Bana aşkı anlat

Bana aşkı anlat

RowDy     30-06-20     Genel     Bana aşkı anlat     204 Defa Okundu

Bana aşkı anlat

Bugün ki makalemizin konusu bana aşkı anlat. İçimden geçenleri yazarak sizlere anlatmaya çalışacağım.

Bana anlat hadi nasıl hisseder ki aşık olunca insan kendisini. Yıldızlara bakmak gibi mi yoksa ? Ulaşılmaz mı. Nereye benzer ki karadenizin yeşiline mi yoksa uçsuz bucaksız bir denize mi ? Yoksa bir kuşa mı benzer büyüdüğü zaman uçup gider mi yüreğinden. Off öyle zor ki anlamak birşeylere benzetmek içimde kopan fırtınanın adını aşk koydum. Ben her gördüğümde sevdiğimi içimde tarifsiz bir fırtına oluşuyor içim içime sığmıyor. Sevdiğim gidince dalıp gidiyor gözlerim uzaklara farkında olmadan gözyaşlarım süzülüyor yanaklarıma. Hislerim doğrumu acaba bu yüreğimi telaşa veren şey gerçekten aşk mı ? Yada gelip geçici bir heves mi ?

Bana aşkı anlat hadi

Aşk bir çocuğa mı benzer yoksa sevdikçe sevginle mi büyür. Yaşamak mı lazım o heyecana bürünmeden bilemez miyiz. Dağlardaki çiçeklere mı benzer ki acaba bilemedim ki tatmadığım için hayal kuruyorum. Aşkı hayalimde ki gibi hissederek hareket ediyordum. Bana sorsalar ki aşk neye benzer bana aşkı anlat hadi deseler. Derdim ki aşk sele benzer öyle bir sel ki bu yüreğine girdiği zaman eskiyi senin canını acıtan ne varsa alıp götürür temizler duygu ve düşüncelerini bahar getirir yanaklarına mutluluk göz yaşların ile sular yüzünde açan gülleri. Ellerin titrer tutunca kesilir ayakların yerden sanki yere basmıyor da uçuyor gibi hissedersin.

Öyle bir şey ki o yanındayken hiç kimseden hiç birşeyden korkmazsın öyle bir güç verir ki sana dünya üzerine gelse bir adım geri atmazsın. Yüreğin aşkı tadınca dokunduğun her yerden sevgi fışkırır adeta güller açar taşlar kayalar. Koklamaya koparmaya kıyamazsın. Onun yüreği senin evindir ya hani saray da yaptırsalar altın suyunada bandırsalar o yürekte olmadıkça huzur bulamazsın duramazsın. Bana göre aşk böyle bir şeydir. Seni mutlu eden herşeyin başı ona dayanıyor ise kaynağı o ise sen aşık olmuşsun demektir. Ben böyle hissediyorum aşkı gerçekten mutluysanız sizlerde hissettiğiniz duygunun adını bilemiyorsanız aşk deyin gitsin.

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yorumlar (1 Yorum)

    RowDy ne güzel anlatmışsın aşkı.. Yaşamak da böyle bişey.. Herkesin aşkı böyle güzel yaşaması dileğiyle.. Emeğine yüreğine sağlık duygun daim olsun inşallah.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Bizi Takip Etmeyi Unutmayın!