www.askburada.net

Broadcastmyself nedir

Broadcastmyself nedir

RowDy     10-07-20     Genel     Broadcastmyself nedir     138 Defa Okundu

Broadcastmyself nedir

Merhaba sevgili makale okurları. Broadcastmyself nedir? Broadcastmyself bilgisayar üzerinden yapılan sanal yayını mobile taşıyan bir uygulamadır. Yayıncı arkadaşları bir bilgisayara bağlı kalmadan istedikleri yerde yayın yapılabilsin diye hazırlanmıştır. Sanal sohbet yani internet üzerinden ücretsiz sohbet sitelerinde radyoculuk adı altında amatörce yapılan yayıncılıkta en çok tercih edilen uygulamalardır. Bilgisayarda sam2 mobilde ise broadcastmyself çok faydalı ve kullanımı kolay iki programdır.

Ücretsiz DJ programı ve kolaylıkları

Mobil uyumlu olması ile birlikte ücretsiz oluşu biz kullanıcılarını her zaman memnun etmiştir. Anlaşılır ve kolay ayarlanabilir bir sisteme sahip olan bu uygulama yayın yapmayı seven herkesin ilgi odağı olmayı başarmıştır. Basit bir ön yüze sahip olan uygulamamızın mikrofon sesi ayarı ve şarkı sesi ayarı ön plandadır. Yayın alacak kişinin siteden kickleyerek yayını aldığında oto bağlanarak yayına start verir.


Bu esnada yayın için indirilen her şarkıyı programa eklediğin de listenin en altında yer alır. Bu yüzden şarkıyı arama gereği duymadan dj anonstan sonra şarkıya kolayca geçebilme kolaylığı sağlıyor. Uygulamanın ücretsiz nereden indirildiğini kuruluşunu ve ayarlarını sizlere bir sonraki makalemde anlatacağım. Sitemize katılan arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim keyifli sohbetler.

stats_924" class="pvc_stats all pvc_load_by_ajax_update" data-element-id="924" style="">

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Bizi Takip Etmeyi Unutmayın!