Eski sohbet siteleri

Eski sohbet siteleri

RowDy     31-05-20     Genel     Eski sohbet siteleri     84 Defa Okundu

Merhaba arkadaşlar eski sohbet siteleri ile ilgili sizlere bildiklerimi anlatacağım. Adından da anlaşılacağı gibi arkadaşlık siteleri bu kadar yaygın değildi. Ücretsiz sohbet siteleri vardı boş zamanlarını bu sohbet sitelerinde değerlendirirdi insanlar. Çoğu insanın evinde bilgisayar olmadığı için internet cafeler de zaman geçirirlerdi. O zamanlar saygı ve sevginin daha yoğun olduğu sitelerden parmak sayısını geçmeyecek kadar vardı. Ekleyip arkadaşlığı devam ettirmek için msn kullanırdık. Oradan eklediğimiz arkadaşları görüntülü arayarak görebilirdik. Birbirimiz ile resimler paylaşırdık. O zamanlar dan bu zaman geldik bu süreç içerisinde bir çok değişiklikler oldu. Gelişen ve değişen teknoloji nin devamında arkadaş edinebileceğimiz bir çok platform kuruldu.

Bunlar hangi platformlardı?

O Zamanlar da çığ gibi bir anda büyüyen ve bir çok kullanıcıya kısa sürede ulaşan bu uygulamanın adı Facebook. İlk yıllarda büyük kitleyi içinde barındıran kocaman bir arkadaşlık sitesi haline geldi. Facebook çıkınca her şey değişti arkadaşlıklar dostluklar bunlar gibi bir çok şey.

Sonrasında bunu takip eden ve Facebook gibi yaygınlaşan bir uygulama geldi hayatımıza girdi. Adı Instagram resim ve video paylaşılan bir site olarak hayatımızda yer aldı. Yeni yetişen nesil tabiki eski sohbet siteleri ni görmeden bilmeden büyüdü. Gelişen teknoloji başka başka uygulamalara artık daha kolay ulaşabilelim diye mobil cihazları geliştirdi. Mobil sohbet mobil chat mobil arkadaşlık gibi bir çok aradığımız uygulamaları artık yanımızdan ayırdığımız mobil cihazlarla daha çabuk ulaşmayı başardık.

Mobil sohbet

Gelişerek hayatımızı değiştiren saygıyı ve sevgiyi ortadan kaldıran bu uygulamalar bizleri kendisine hapsetti. Eski sohbet siteleri aslında bizlere daha güzel şeyler öğretmiş bizler öğrenmek istememişiz. Daha güzel olsun diye daha güzel zamanlar geçirelim dedikçe bizi daha kötü yerlere getirdi. Her şeyden önce  arkadaşlık için güzel düşünerek sohbet sitelerini tercih etmemiz gerekir. Boş zamanları sohbet sitelerinde geçirmek eğlenmek sizlerinde hakkı arkadaşlarınız ile de katılıp sohbet edebilirsiniz. Yeni arkadaşlıklar yeni sohbetler sizleri bekliyor. Haydi şimdi sohbet zamanı katılım gösteren arkadaşlara çok teşekkür ederim keyifli sohbetler.

stats_722" class="pvc_stats all pvc_load_by_ajax_update" data-element-id="722" style="">

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yorumlar (4 Yorum)

    Güzel zaman geçirmek kendimize uygun arkadaşları bulmak için hele de bu zamanda en ideal yer mobil sohbet.. AskBurada.net bunu en iyi şekilde bizlere ücretsiz olarak sağlıyor teşekkür ederim RowDy emeğine sağlık makaleni çok beğendim başarılar diliyorum.

    Çok süpermiş RowDy emeğine sağlık kardeşim

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Bizi Takip Etmeyi Unutmayın!