Geveze Sohbet

Geveze Sohbet

RowDy     23-04-20     Genel     Geveze Sohbet     246 Defa Okundu

Geveze Sohbet insanlar mutlaka birileri ile konuşma ihtiyacı duyarlar çünkü sohbet etmesini sevdikleri için kendilerini geveze olarak değilde konuşmayı paylaşmayı seven birileri olarak görürler.

Son zamanlar yaşadığımız Corona yani ( covid19 ) salgın hastalık yüzünden çoğu zamanımızı alışık olmadığımız bir şekilde evde geçirmek zorunda kalıyoruz. Haliyle sıkılıyor hatta kendimizi avutacak birşeyler bulmaya oyalanmaya çalışıyoruz. Evde kaldığımız süre boyunca yapacağımız aktiviteler azalıyor sıkılmalar artıyor. Çoğumuzun elinde cep telefonları olduğu için Instagram,Facebook,Twitter gibi bir çok uygulamada zaman geçirmeye yöneliyoruz. Bir noktadan sonra yetmediğini daha farklı şeyler aradığımızı hissediyoruz.

Sizler için ücretsiz sohbet sitesi var desem inanmazsınız hatta imkansız bu zamanda herşey para olmuşken ücretsiz sohbet etmek öyle bir uygulama da zaman geçirmek nasıl karşılıksız olur dersiniz. Evet dediğim gibi ücretsiz karşılığında sadece güzel bir zaman geçirerek müzik dinleyip yeni insanlar tanıyarak sıkıcı geçen günlerinize son verebilirsiniz. Sitemizi mobil üzerinden de ziyaret edip sohbet‘e katılabilirsiniz mobil sohbet,ücretsiz chat,bedava sohbet Geveze sohbet olarak da aklınızda kalabilir. Şimdi sizlere buraya bir link bırakacağım makalemi okuduktan sonra link’e tıklayıp giriş yapabilirsiniz.

Sohbet Yeri

Amacımızı Geveze sohbet etmeyi seven insanları bir araya toplayıp harika sohbet’ler edip güzel anılar ile günü sonlandırsın istiyoruz. Bizlere kattığınız değer arkadaşlık paha biçilmez dostluk inanın paradan daha değerli. Sitemizin en güzel yanlarından birisi de karşınızdaki sohbet ettiğiniz kişi sizi görmüyor duymuyor sadece yazışarak sohbet ediyorsunuz. Sizler hiç bir bilginizi paylaşmadıkça katılım gösterdiğiniz sitedeki hiç kimseler bilmez bilemez. Eğer sizler gerçekten değerli görüp güvenirseniz sohbet odasından ayrı özel oda da başbaşa sohbet edip kendinizi anlatıp önemli bilgilerinizi aktarabilirsiniz.

Siz istemediğiniz sürece hiç bir güç sizleri istemediğiniz birşeye zorlayamaz. Önceliğimiz sizlerin rahat huzurlu olması sohbet dediğimiz zaten kendiliğinden olacak bir şeydir. Çıktıktan sonra tekrar geleceğin zamana kadar arkadaşlık kurduğun insanları merak etmek ve iyiki gelmişim burdaki arkadaşları tanımışım deyip gönül rahatlığı ile yeniden katılmak bizlere edilecek en güzel teşekkürdür. Karşılıklı olan duygular her zaman güzeldir bu güzel duyguları bizlerle paylaştığınız için şimdiden hepinize teşekkür ederim.

Geveze
AsKBurada.Net

stats_551" class="pvc_stats all pvc_load_by_ajax_update" data-element-id="551" style="">

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yorumlar (2 Yorum)

    Sıkıcı ve üzgün geçen bu günlerde böyle arkadaşlıklara dostluklara ihtiyacımız var sizde bu duruma en iyi gelen paylaşımları bu satırlara dökmüşsünüz emeğinize yüreğinize sağlık teşekkürler şimdiden herkese güzel ve hoş sohbetler diliyor size de başarılar diliyorum.

      MeLina güzel yorumların ve düşüncelerin için tsk ederim daha iyi yerlere gelecegiz insallah

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Bizi Takip Etmeyi Unutmayın!