www.askburada.net

Her Şey Çok Güzel Olacak

Her Şey Çok Güzel Olacak

RowDy     24-06-19     Genel     Her Şey Çok Güzel Olacak     330 Defa Okundu

   İstanbul Secimi

Her şey çok güzel olacak. Herkesin bildiği gibi 23 Haziran 2019 pazar günü İSTANBUL Belediye Başkanlığı seçimi yeniden yapıldı. Yapılan Seçim sonucu Cumhuriyet Halk Partisi ( CHP ) ve İYİ partiittifakının Adayı  Sn Ekrem İMAMOĞLU kazanarak Büyükşehir Beşediye Başkanı olmustur. Hak ettiği Mazbatasını bugün almıştır. Bizlerde Sn İMAMOĞLU‘nu tebrik ediyoruz başarılarının devamını diliyoruz. Her Şey Güzel olacak.


   Ekrem İMAMOĞLU Kimdir?

İMAMOĞLU Trabzonbir Akçabatilçesinin Cevizli Köyünde Dünyaya gelmiştir. 1970 doğumlu olan Ekrem İMAMOĞLU Trabzon lisesinden mezun olmuştur. Sonrasında İSTANBUL ÜNİVERSİTESİN den ingilizce isletme bölümü mezunu olarak bitirmiştir.

Köklü bir aileye sahip  olan İMAMOĞLU ilk iş hayatına aile şirketlerinde başlayarak devam etmiştir. Beylikdüzü Belediye Başkanı olarak bir çok güzel şeylere imza atan ve Beylikdüzün’ü güzelleştiren adından söz ettiren Kişidir.

Herkes tarafından sevilen sözlerinin ardında duran bir insan olduğunu biliyoruz. Hedefi İSTANBUL’U daha güzel yaşanır bir hale getirmek inşallah projelerini hayata geçirir.

Başta Binali YILDIRIM olmak üzere Sn Devlet BAHÇELİve Sn Recep Tayyip ERDOĞAN İMAMOĞLU na tebrik mesajlarını iletmişlerdir. Yenilenen İstanbul seçimlerini Ekrem İmamoğlu’nun kazanması üzerine Ünlü sanatçılar da seçim sonuçlarına ilişkin görüşlerini Twitter üzerinden paylaştı. Seçim yarışmasını Kazanan Ekrem İmamoğlu’nu kutlayan ünlüler, herkesi Eşitlik sağlayan siyasete özlem duyduklarını ifade ettiler.

İSTANBUL’A Hayırlı Olsun yeni Belediye Başkanı Hayırlara vesile Olur İnşallah.

her şey çok güzel olacak

Her Şey Çok Güzel Olacak

stats_105" class="pvc_stats all pvc_load_by_ajax_update" data-element-id="105" style="">

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Bizi Takip Etmeyi Unutmayın!