www.askburada.net

Sohbet aşk burada

Sohbet aşk burada

RowDy     06-06-20     Genel     Sohbet aşk burada     201 Defa Okundu

Askburada

Beklemekten yoruldum yüreğim sohbet aşk burada Öyle bir an gelir ki dil susar işte o an yürek konuşur. Azına ne gelirse sayar haklı olduğunu bildiğin için susarsın sadece. Kolay mı seviyor yürek her önüne gelene kanıyor mu sanırsın ? Seni benimsediyse herkese karşı öyle mi zannedersin ? Malesef yürek severken bir kere sever. Fırtınalar kopar içinde kasırgalar parçalar ama yinede vazgeçmez seven yürek herşeye göğüs gerer.

Bir kere sevmek onun için ölmek ile aynı değerdedir. Sevdiğine bağlı kalmak onunla yaşamak onunla varolmak ve onunla ölmektir. Seven yüreğe ne söylersen söyle kâr etmez anlamaz seni bir kez olsun dinlemez. Onun doğruları ne ise odur değişmez dedim ya! Bu yürek severse de ölürse de bir kere olur seven vazgeçmez. Ölen geri gelmez biliriz ki unutan unutulmayı yaşamadan aynı acıyı tatmadan ölmez.

Düşünsenize bir yürektesiniz avuç içine alsanız kaybolur ama içine girdiğinizde cennetten sanki bir parça. Öyle geniş öyle huzurlu ki çıkmayı bırakıp gitmeyi istemezsiniz Değil mi ? Kim ister ki bu yüzden tek yürekte kalın birisini sevin ve ona ait olmayı başarın. Sorsanız seviyorum der dilde herşeyi yapar aşar keser yakar yıkar delirir. Ama hiç birisi söylediği gibi değildir bir insan dilinin yüzünden çektiğini yüreğinden çekmez.

Dil döndüğü sürece her şeyi söyler de yürek attığı sürece herkesi sevmez. Bu yüzden soruyorum aşk burada sen nerdesin ? Vazgeçmeden savaşanların bıkmadan bekleyenlerin bir ömür seninim derken yüreği ile de söyleyenlerindir. Koruyanların sahip çıkanların yaşamak seninle güzel eminim ölümde seninle güzeldir. Diyebiliyorsa eğer onuda yüreği ile yansıtıyor ise sevda aşk diye bilenlerindir.

Başkasının aşkına özenmeden

Kendine öz has bir sevme şekli ile seviyor benimsin diyorsan senindir sevda. Başlamadan bitti deyip savaşı kaybedenlerin sevdası olmadı hiç bir zaman. Savaştan çekilenlerin dilinde ayrılık türküsü gözünde iki damla yaş bitmek bilmeyen keşkelerin esiri olmuş demektir. Pişmanlığın fayda sağlamadığı gibi geçen zamanda geri gelmeyecek unutmamalı.

Unutmayın ki aşk her zaman her yerde doğru sevenlerin yanındadır. Gerçek sevgilerin başında gelir. Sevenlerde bunu böyle kabullenir. Sohbet aşk burada sitemizde yeni aşklara yelken açmak isterseniz mutlaka ziyaret edin.

Sohbet ask burada
askburada.net

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yorumlar (1 Yorum)

    Yaşamak seninle güzel eminim ölümde seninle güzeldir.. İnsan çok sevdiği insanı bir kere görüp ölmeyi ister mi..? İstiyor işte. Rabbim herkesin karşısına nefes alacağı insanı çıkarsın.. Emeğine sağlık RowDy teşekkür ederim.. İyiki varsın.. Askburada..

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Bizi Takip Etmeyi Unutmayın!