www.askburada.net

Sohbet makalesi nasıl yazılır

Sohbet makalesi nasıl yazılır

RowDy     16-06-20     Genel     Sohbet makalesi nasıl yazılır     161 Defa Okundu

Merhabalar hiç bitmiyor sohbet makalesi nasıl yazılır. Artık insanlar farklılık arıyor sıkılıyor sürekli sohbet etmekten. Bunun için kendini geliştirip sanal üzerinden yayın alan DJ lik yapan arkadaşlarımız var. Sanalı sadece chat için kullanmayan bir çok insan biliyorum. Kazançları internet üzerinden olan insanların yaptıkları işten bahsedelim birazda. Nelerden para kazanıyor nasıl yapılıyor püf noktaları nelerdir.

Makale yazarak para kazanma

Evet arkadaşlar başlıktan da anlayacağınız üzere makale yazarak para kazanma mümkün mü? Evet mümkün özgün ve organik içerikler üreterek 200 ile 300 kelime arası yazı yazıldığında sitenize veya ücret karşılığı çalışma yaptığınız siteye yüklediğiniz de doğal ve arama yolu ile siteye ulaşan ziyaretçiler elde etmiş olursunuz. Bu ziyaretçiler sitenizi veya siteyi ne kadar ziyaret eder ve yoğunluk olursa Google aramalarında yazmış olduğunuz içeriği daha üst sıralara taşır. İçeriğiniz ilk sayfalarda yer aldıkça sizlerinde Google adsense den sitenize aldığınız reklamlardan tıklanma başına kazan elde etmeye başlarsınız.

SEO

Başlıkta belirttiğimiz SEO olayında yazmış olduğunuz içeriği siteye ve Google uygun hale getirip yayınlamaya yarayan bir işlemdir. 14 şık ile belirtilen sorunları giderip yeşil ışık yaktığınız zaman içeriğiniz Google aramalarına kurallara ve sitenize uygun bir içerik olduğunu yansıtmaktadır. Bu işlemleri yaparak kazanç sağlayan bir çok kişi vardır. Anlayacağınız sohbet makalesi nasıl yazılır. Bitmiyor hem chat yapıp hemde bu işleri yapabilirseniz sitenizi arama kelimelerinde sıralamaya koyduğunuz zaman yeni insanların da sizleri tanımasına yol açmış olacaksınız. Makale yazmayı bilmiyorum diyorsanız belli bir ücret karşılığı satın alabileceğiniz bir çok site vardır.

özgün makale

Araştırıp sitenize uygun içerikler alarak yükleyebilirsiniz. Doğal içerik her zaman kazandıran ve doğru olan bir işlemdir. Kopya içerik sitenize eklemeyiniz sitenizin Google tarafından ban yemesine ve yasaklanmasına sebeb olursunuz. Sadece yapmanız gereken sitenizin ismi ile alakalı makaleler yazarak paylaşmanız. Zamanınızı güzel değerlendirip her şeyi uygun bir şekilde yaptığınız sürece kazanacağınızı unutmayın. Bir şeye odaklı çalışmayın sitenizi açıp sohbet ederek insanlara ulaşamazsınız. Sitenizi tanıtacak yazılar yazıp insanların dikkatini çekebilirsiniz zamanla ziyaretçinizi katladıkça kazancınız da artacaktır. Bir sonraki makalede görüşmek dileği ile hoşça kalın keyifli sohbetler.

 sohbet makalesi nasıl yazılır
askburada.net

stats_804" class="pvc_stats all pvc_load_by_ajax_update" data-element-id="804" style="">

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yorumlar (2 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Bizi Takip Etmeyi Unutmayın!