www.askburada.net

Sohbet sitesi ve kuralları

Sohbet sitesi ve kuralları

RowDy     08-08-20     Genel     Sohbet sitesi ve kuralları     137 Defa Okundu

Son yılların en çok ilgi gören sohbet sitesi ve kuralları askburada sizlere huzurlu bir arkadaşlık ortamı sunmaktadır. Yeni arkadaşlar ile tanışıp hayatını renklendirmek isteyen insanların bir araya geldiği sohbet ortamı artık tek dokunuş ile hizmetinizde.

18 yaşını doldurmuş kişi ve kişilerin rahat bir şekilde kullanabileceği bu site arkadaşlığı ve dostluğu artırmak ve sağlamlaştırmak için kurulmuştur. Yalnızlığı paylaşmak adına sohbet ederek stres atmak istediğinizde mutlaka sitemizi ziyaret edin.

Ücretsiz sohbet

Ücretsiz sohbet etmek istediğiniz de kaliteden şaşmayın sitemize gelerek dilediğiniz kadar sohbet edip vakit geçirebilirsiniz. İnsanların bir arada güzel vakit geçirip sohbet etmeleri için kurmuş olduğumuz sitemizin temel hedeflerinden bir tanesi saygıdır. Bizler değer verirsek katılan arkadaşlar bir daha gelmek isteyecek huzurlu sohbet ortamı olduğu için kalmak isteyecek bu şekilde arkadaşlık bağları güçlenecek. Bizler buna değer veren insanlarız. Aile bağı gibi olmalı sohbet ortamında kurduğun bağ da kaliteli ve kalıcı.

Nelere dikkat edilmeli

Sohbet sitelerinde nelere dikkat edilmeli onlarada değinmek istiyorum. Katılan kişilerin bilinçli olması ve yalnışa düşmemeleri önemlidir.

  • Sohbet sitelerinde yeni tanıştığınız insanlara hemen güvenip önemli ve özel bilgilerinizi vermeyiniz.
  • Sizlerden siteye katıldığınız için ücret talep eden olduğunda sitemizdeki yöneticilere mutlaka bildiriniz.
  • Resim vb paylaşımlardan kaçınınız. ( İlerde tehtid amaçlı kullanabilirler. )
  • 18 yaşından küçüklerin siteye girmesi yasaktır.

Sizlere aktarabileceğim önemli bilgilerde bunlardır. Sohbet sitesi ve kuralları bu şekilde. Katılan arkadaşlara şimdiden keyifli sohbetler dilerim.

Sohbet sitesi ve kuralları
askburada.net

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Bizi Takip Etmeyi Unutmayın!