Ücretsiz Sohbetet

Ücretsiz Sohbetet

RowDy     18-05-20     Genel     Ücretsiz Sohbetet     114 Defa Okundu

Merhaba hadi sende bize katıl ücretsiz sohbetet. Yeni insanlarla tanış arkadaş edin ücretsi sohbetet ki zaman geçsin. Gelişen teknoloji ile birlikte mobil cihazlarda gelişerek bizlere bir çok konuda kolaylık sağladı.

Mobil sohbet ve kolaylıklar

Sizlerinde anlayacağı üzere eskiden bilgisayarlar dan sohbet siteleri ne giriş yaparken ve ona uygun mIRC ler kullanırdık. Bu bahsi geçen zaman diliminde bilgisayarlar lüksdü  her evde bulunmazdı cafe ortamlarında ailemizin bizlere verdiği harçlıklar ile gidip bazılarımız sohbet ederdi. Bazılarımız ise zamanın en meşhur oyunu counter oynardı. Bizler böyle bir zamanı geride bırakıp gelişen teknolojinin nimetlerinden faydalanır olduk. Her şeyimiz mobil cihazlar oldu. Her şey daha kolay basit ve tek bir tuş altında toplandı. Artık cep telefonların dan  sohbet sitelerine katılıp mobil sohbet yani cep telefonun dan sohbet edebiliyoruz.

Mobil sohbet için önerilen uygulama

Mobil sohbet için sizlere tavsiye edebileceğim en güzel uygulama AndroIRC dir. Neden diyecek olursanız çok vaktiniz varsa ve kanalda uzun soluklu kalmak istiyorsanız bu açıdan önerebilileceğim tek uygulamadır. Birden çok sunucuda bulunma şansı da bu uygulama ile sizlere sunuluyor biraz evvel bahsettiğim gibi bilgisayarlar için uyarlanan mIRC in mini versiyonu da mobil cihazlar için yapıldı oda AndroIRC. Bir dahaki makalem de sizlere AndroIRC nasıl kurulur ayarları nasıl yapılır ondan bahsedeceğim.

Makale başlığında belirttiğimiz gibi sohbet et zaman geçsin. Yeni insanlarla tanış ki ön yargın kırılsın sohbet siteleri için sizlere kim ne derse desin kulak asmayın. Başkalarının söylediği laf ile hareket etmeyin. Ücretsiz sohbet siteleri anlatıldığı kadar kötü bir yer değil. Eğer sizler başkalarının söylediği lafları dinleyerek hareket ederseniz kendi hayatınızı değil başkasının istediği gibi hayatı yaşıyorsunuz demektir. Sohbet siteleri bir işyeri bir kurum değildir. Buraya bir çok insan sohbet edip kafa dağıtmaya geliyor burada çalışmıyor o yüzden herkes özgür dilediği zaman çıkıp gidebilir. Kendi kararıdır gelmekte istemeyebilir. Sizlerden ricam mecbur olduğunuz için değil de ücretsiz sohbetet mek kafa dağıtmak eğlenmek için geldiğinizi  unutmayın. Reel hayat ile sanal hayatı karıştırmadan bir arada tutarak ilerler seniz sizler daha kârlı çıkarsınız. Sohbet etmek için gelen insanlar buraya zorla değil konuşmak muhabbet etmek için geliyor.

ücretsiz sohbetet
AsKBurada

stats_655" class="pvc_stats all pvc_load_by_ajax_update" data-element-id="655" style="">

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yorumlar (4 Yorum)

    Mobil sohbetle artık sıkılmayıp yeni arkadaşlıklar ediniyoruz herkesinde gelmesini katılmasını tavsiye ederim.. Makaleniz çok akıcı ce açık olmuş emeğinize yüreğinize sağlık.. Teşekkürler.

      BEn tsk ederim evet güzel bir arkadaşlık ortamı oldu katılan arkadaşlara cok tsk ederim.

    Bizlere böyle bir imkan sunduğunuz için teşekkürler sayın yönetici

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Bizi Takip Etmeyi Unutmayın!